Warning: Use of undefined constant EDD_PLUGIN_FILE - assumed 'EDD_PLUGIN_FILE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/dooral/domains/dooraldoor.ir/public_html/wp-content/plugins/font-uploader/font-uploader.php on line 59
درب اتوماتیک کشویی شیشه ای | درب اتوماتیک-درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک کشویی

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک کشویی شیشه ای برای مکان هایی که عمق و فضای جلوی آن در مناطقی شلوغ است . ایده آل است. سبک ظریف و عملکرد استقبال آنها باعث شده است. که در نمای درب شیشه ای و همچنین نصب درب شیشه ای معمولی بر روی سازه های جامد محبوب شوند . دورال در (تولید کننده درب اتوماتیک شیشه ای) برای طیف گسترده ای از برنامه ها در جایی که  دسترسی به عابر پیاده با اهمیت است . ایمن ، انعطاف پذیر و قابل اعتماد است.

درب اتوماتیک کشویی شیشه ای

تنظیمات درهای کشویی یک ظاهر طراحی شده زیبا و قابل انعطاف باعث ایجاد یک درب ورودی خوب و کاربردی می شود. از دربهای کشویی جذاب و مناسب درب های اتوماتیک دورال در، برای امکانات خود ، از جمله گزینه های داخلی و خارجی ، استفاده کنید.

منبع :

https://www.dormakaba.com/us-en/solutions/products/entrance-systems/automatic-sliding-doors—icu-doors-

درهای کشویی اتوماتیک چگونه کار می کنند؟
سنسور نوری

درب اتوماتیک کشویی شیشه ای از سنسورهای تشخیص نوری یا حرکت برای فعال کردن عملکردهای باز و بسته شدن حرکتی خود استفاده می کنند. این سنسورها بر روی درب سوار شده اند. یا از بالا یا سمت آن در قاب بندی درب یکپارچه شده اند. این سنسورها از تکنولوژی مادون قرمز یا مایکروویو برای رعایت حرکت استفاده می کنند .و اغلب در تنظیمات تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند .تا سهولت دسترسی برای افراد توانمند و معلول برای کارایی و ایمنی فراهم شود.

مکانیسم موتور درب اتوماتیک کشویی شیشه ای

چشمی نوری یا حرکت به یک قطار اصلی درایو الکتریکی وصل شده است .که یک مکانیزم کلاچ متصل به یک درایو کمکی یا چرخ دنده ای و پنل درب یا پانل ها را کنترل می کند. درایو کمکی و درها توسط کمربندهای داخلی یا کابلها – که معمولاً از لاستیک ساخته می شوند. متصل شده اند. که حرکت باز و بسته شدن درب ها را انجام می دهند.

آهنگ و غلطک درب اتوماتیک کشویی شیشه ای

درهای اتوماتیک بسته به سبک درب یا کاربرد می توانند به چندین روش آویزان یا نصب شوند. بعضی از آنها از مسیرهای بالای سر آویزان شده اند .(در مورد درب های شیشه ای کاملاً شیشه ای) و با هواپیما کف وصل نمی شوند. درب اتوماتیک کشویی منفرد را می توان آنها را از یک طرف با غلتک ها و آهنگ های اتصال به هواپیمای کف سوار کرد. یا می توان آنها را در یک قاب فلزی با اتصالات ، آهنگ ها و غلطک ها در هر دو صفحه سقفی و کف نصب کرد.

منبع ترجمه متن در آدرس زیر:

https://homeguides.sfgate.com/how-do-automatic-sliding-doors-work-13401886.html

امتیاز ما
, , , , , , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
مشاوره با کارشناسان ما