درب اتوماتیک کشویی

درب اتوماتیک کشویی شیشه ای برای مکان هایی که عمق و فضای جلوی آن در مناطقی شلوغ است ، ایده آل است. سبک ظریف و عملکرد استقبال آنها باعث شده است که در نمای شیشه ای و همچنین نصب سطح معمولی بر روی سازه های جامد محبوب شوند ، دورال در (تولید کننده درب اتوماتیک شیشه ای) برای طیف گسترده ای از برنامه ها در جایی که  دسترسی به عابر پیاده با اهمیت است ، ایمن ، انعطاف پذیر و قابل اعتماد است.

درب اتوماتیک کشویی شیشه ای

تنظیمات درهای کشویی یک ظاهر طراحی شده زیبا و قابل انعطاف باعث ایجاد یک ورودی خوب و کاربردی می شود. از دربهای کشویی جذاب و مناسب درب اتوماتیک دورال در، برای امکانات خود ، از جمله گزینه های داخلی و خارجی ، استفاده کنید.

منبع :

https://www.dormakaba.com/us-en/solutions/products/entrance-systems/automatic-sliding-doors—icu-doors-

درهای کشویی اتوماتیک چگونه کار می کنند؟
سنسور نوری

درهای کشویی اتوماتیک از سنسورهای تشخیص نوری یا حرکت برای فعال کردن عملکردهای باز و بسته شدن حرکتی خود استفاده می کنند. این سنسورها بر روی درب اتوماتیک سوار شده اند یا از بالا یا سمت آن در قاب بندی درب یکپارچه شده اند. این سنسورها از تکنولوژی مادون قرمز یا مایکروویو برای رعایت حرکت استفاده می کنند و اغلب در تنظیمات تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند تا سهولت دسترسی برای افراد توانمند و معلول برای کارایی و ایمنی فراهم شود.

مکانیسم موتور درب کشویی

سنسور نوری یا حرکت به یک قطار اصلی درایو الکتریکی وصل شده است که یک مکانیزم کلاچ متصل به یک درایو کمکی یا چرخ دنده ای و پنل درب یا پانل ها را کنترل می کند. درایو کمکی و درها توسط کمربندهای داخلی یا کابلها – که معمولاً از لاستیک ساخته می شوند – متصل شده اند که حرکت باز و بسته شدن درب ها را انجام می دهند.

حتما بخوانید!  هزینه نصب درب اتوماتیک شیشه ای چقدر میشه؟
آهنگ و غلطک درب کشویی

درهای اتوماتیک بسته به سبک درب یا کاربرد می توانند به چندین روش آویزان یا نصب شوند. بعضی از آنها از مسیرهای بالای سر آویزان شده اند (در مورد درب های شیشه ای کاملاً شیشه ای) و با هواپیما کف وصل نمی شوند. درب کشویی منفرد را می توان آنها را از یک طرف با غلتک ها و آهنگ های اتصال به هواپیمای کف سوار کرد. یا می توان آنها را در یک قاب فلزی با اتصالات ، آهنگ ها و غلطک ها در هر دو صفحه سقفی و کف نصب کرد.

منبع ترجمه متن در آدرس زیر:

https://homeguides.sfgate.com/how-do-automatic-sliding-doors-work-13401886.html

, , , , , , , ,

Related Posts

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
مشاوره با کارشناسان ما