هزینه نصب درب اتوماتیک گردان

هزینه نصب درب اتوماتیک گردان چطوری محاسبه میشه؟

هزینه نصب درب اتوماتیک گردان چطوری محاسبه میشه؟

اگر تصمیم به نصب درب اتومکاتیک در ساختمان خود دارید. یکی از گزینه هایی که ممکن است در نظر بگیرید یک درب گردان است. واقعیت این است که این گزینه ها می توانند فواید زیادی را به همراه داشته باشند . و این باعث می شود سرمایه ای که برای آن پرداخت می کنید خوب باشد. شما حق دارید که قبل از خرید های بزرگ ، همه چیز ممکن را بدانید. به همین دلیل ما قصد داریم به شما بگوییم که چرا به یک درب گردان احتیاج دارید .و این هزینه نصب درب اتوماتیک گردان شما تا چه اندازه می تواند باشد.

مزایای یک درب گردان

وقتی می خواهید در درب گردان سرمایه گذاری کنید چکار می کنید؟ موردی که در نظر می گیرید صرفه جویی در مصرف انرژی برای تجارت شما است. از آنجا که درهای گردان به طور همزمان همیشه بسته و باز می شوند . این گزینه های درب کمترین میزان نفوذ هوا را ارائه می دهد. اتلاف انرژی می تواند به اندازه این درب ها و چند بار باز بودن آن بستگی داشته باشد . اما هنوز هم به طور قابل توجهی کمتر از درب های اتوماتیک است.

MIT تصمیم گرفت تا بررسی کند که درهای گردان با انرژی بسیار کارآمد چگونه هستند.

آنها دریافتند که اول از همه ، این موارد فقط در صورت استفاده انرژی مصرف می کنند. آنها کشف کردند . در زمان استفاده 68٪ از درها ، هزینه نشت هوا در ماه های سرد زمستان حدود 10/10 دلار است. با خشم 75٪ ، این هزینه به 7.66 دلار کاهش می یابد. تخمین زده می شود که استفاده 100٪ باعث کاهش هزینه تا حدود 2.83 دلار شود.

این برای شغل شما چه معنی میدهد؟ اگر ساختمان شما دارای 2 درب گردان است . که در محاسبه و مبلغ هزینه نصب درب اتوماتیک گردان بسیار موثر است می توانید انتظار داشته باشید که در هر سال نزدیک به 7500 دلار در هزینه انرژی صرفه جویی کنید. این موضوعی است که باید در هزینه های کل این پروژه در نظر بگیرید. به عنوان مثال ، این درها می توانند از درب اصلی گردان شما که به صورت دستی به درب اتوماتیک با بالاترین سطح است . با تمام جدیدترین ویژگیهای امنیتی اجرا شوند.

مکان هایی که می توانند به بهترین شکل از گرفتن درهای گردان بهره مند شوند مکانهایی هستند که:

باعث ایجاد ترافیک زیاد د داخل و خارج درب ورودی ساختمان می شوند. امکانات آموزشی ، امکانات حمل و نقل عمومی و اماکن تفریحی. این امر به این دلیل است که نه تنها می توانید جریان ترافیک به داخل فضا را بهتر کنترل کنید .بلکه به دلیل این که می توانید در هزینه های انرژی همانطور که قبلاً گفته شد صرفه جویی کنید. این امر می تواند به ویژه در مورد ساعات اوج  ترافیک مداوم که در مکان وجود دارد صادق باشد.

شما همچنین می توانید از داشتن یک منطقه لابی تمیزتر و همچنین داشتن فضای آرام تر بهره مند شوید. دلیل این امر به دلیل پیکربندی نحوه تنظیم درها است.

Glass Revolving Door

هزینه های تخمینی همراه با هزینه نصب درب گردان

درهای گردان می توانند بین 20،000 تا 50،000 دلار هزینه کنند ، هرچند که این یک تخمین تقریبی از میانگین هزینه است. عوامل مختلفی برای بررسی هزینه نصب درب های گردان مورد نیاز است. که شامل اندازه ، مصالح و تعداد درب برای ساختمان شما می باشد.

اطلاعات دیگر در مورد درب های گردان

به طور معمول موادی که برای این نوع پروژه مورد استفاده قرار می گیرند شامل لوله های فولادی ، اکستروژن آلومینیومی ، شیشه و سایر اشیاء دیگر از جمله کلیه دستگاه های مکانیکی مورد نیاز برای درست کار کردن درها می باشد. برخی از افراد انتخاب های عجیب و غریب تری از فلز مانند برنج یا فولاد ضد زنگ را انتخاب می کنند. اینها گزینه هایی هستند که می توانند بسیار گرانتر از سیستمهای اکستروژن سنتی آلومینیوم باشند.که در محاسبه هزینه هزینه نصب درب اتوماتیک گردان بسیار موثر است.

هر درب گردان برای نیازهای مشتری ساخته می شود.

این طرح ها کاملاً قادر به اصلاح هستند تا مطابق با نیازهای شما باشد. درها را می توان به اندازه آنچه برای ساختمان خود لازم دارید اندازه بگیرید. آیا به امنیت بیشتری نیاز دارید؟ آیا رنگ و زیبایی خاصی دارید که به دنبال آن هستید؟ با همکاری با یک متخصص ، می خواهید دری را تهیه کنید که برای تأمین نیازها و بودجه خود سفارشی شود. هزینه نصب درب گردان چقدر است؟

Revolving Doors

گزینه های بسیاری وجود دارد که باید هنگام انتخاب نوع درب گردانی که در محل خود است از بین آنها گزینه های مختلفی را انتخاب کنید.

برای دیدن انواع ویژگی های پیشرفته ای که می توانند در ایجاد درب های گردان و هزینه نصب درب اتوماتیک گردان و ایمن داشته باشند ، دائماً مورد بررسی قرار می گیرد. این امر باعث می شود از این درب ها استفاده شود ، اماکن امن تری مانند فرودگاه ها و زندان ها. برخی از طرح های جدید شامل سیستم های ردیابی هستند که می توانند مواد شیمیایی یا فلز را برای اطمینان از امنیت این مکانها شناسایی کنند.

نحوه انتخاب درب در محاسبه هزینه درب گردان

بسیار مهم است که بدانید که چگونه درب گردان مناسب را قبل از خرید انتخاب کنید. اولین چیزی که باید در مورد آن فکر کنید میزان ترافیکی است که دارید یا نوع مشتری که دارید. اگر افرادی دارید که کیف های بزرگی دارند یا افرادی که دارای کالسکه و ترافیک زیادی هستند ، ممکن است به یک درب گردان بزرگتر احتیاج داشته باشید. که در هزینه نصب درب اتوماتیک گردان بسیار موثر است.

تنظیمات درب گردان نیز بسیار مهم است

این به برگها یا بالهای درب ، کتابفروشی ، سایبان و کنترل سرعت اشاره دارد. بال یا برگ آن پانل هایی است که درون محفظه قرار گرفته و می چرخند. هر درب گردان برای ایمنی افرادی که از این درها استفاده می کنند به یک تنظیم کننده سرعت احتیاج دارد. در آخر ، به قطر درب و فضای مورد نظر خود برای درب توجه کنید.

Glass Revolving Door

نتیجه گیری

درهای گردان دقیقاً همان چیزی است که شغل شما به آن نیاز دارد. اینها به دلایل مختلف از جمله پس انداز هزینه انرژی و یک مکان انتظار تمیزتر و ساکت تر گزینه های عالی هستند. اگر تصمیم به سرمایه گذاری در درب گردان دارید ، می توانید آن را متناسب با نیاز شرکت خود و همچنین اضافه کردن به زیبایی های فضا سفارشی کنید. می تواند وحشت آور باشد هزینه ای که برای درب می کنید اما وقتی به تمام مزایایی که کسب می کنید نگاه می کنید ، خواهید دید که درب های گردان برای اکثر مشتریان یک راه حل عالی است.

به آنچه شما نیاز دارید و می خواهید از یک درب توجه داشته باشید و هزینه نصب درب اتوماتیک گردان ، توجه کنید . زیرا می تواند به شما کمک کند تا تعیین کنید که آیا درب های گردان همان چیزی است که شما نیاز دارید!

منبع:

https://bestbrothersgroup.com/automatic-doors/cost-of-automatic-doors-revolving-doors-installation/

امتیاز ما

مقالات اخیر

فهرست
مشاوره با کارشناسان ما