از مزایای درب اتوماتیک

از مزایای درب اتوماتیک چه می دانید؟

از مزایای درب اتوماتیک چه می دانید؟

درهای اتوماتیک برای استفاده معماری از اواخر دهه 1950 رایج شده اند. امروزه بیش از دو میلیون درب اتوماتیک در ژاپن کار می کنند. درب های اتوماتیک نه تنها راحتی کاربران را فراهم می کنند بلکه مزایای مختلفی از جمله صرفه جویی در انرژی ، امنیت و بهداشت را نیز به همراه دارند.

دسترسی

از مزایای درب اتوماتیک دسترسی آسان

از آنجا که درهای اتوماتیک و شیشه سکوریت اتوماتیک بدون استفاده از دست قابل باز شدن هستند .حتی با چمدان در هر دو دست یا حمل گاری راحتی را برای همه فراهم می کنند. درهای اتوماتیک به طور گسترده در مکانهای پرتردد مانند ساختمانهای تجاری ، هتلها و اماکن عمومی برای نشان دادن مراقبت و خدمات مناسب به مشتری استفاده می شود.

بدون مانع

از مزایای درب اتوماتیک بدون موانع

درب های اتوماتیک بدون مانع با اجازه دادن به همه ، بدون در نظر گرفتن سن و توانایی های جسمی ، خدمات عالی مشتری را ارائه می دهند. در ژاپن ، درهای اتوماتیک توالت های چند منظوره در اماکن عمومی مانند ایستگاه ها و دفاتر شهری بسیار توصیه می شوند.

 ذخیره انرژی

از مزایای درب اتوماتیک ذخیره انرژی

 ذخیره انرژی از مزایای درب اتوماتیک به طور موثر به صرفه جویی در انرژی کمک می کنند .و هزینه های گرمایش و سرمایش سالانه را کاهش می دهند. درها فقط در صورت فعال شدن باز می شوند. و به طور خودکار بسته می شوند تا درها باز نشوند. آنها همچنین از فرار تهویه هوا و ورود هوا و گرد و غبار خارج می شوند.

کنترل بهداشت از مزایای درب اتوماتیک

از مزایای درب اتوماتیک در بیمارستانها

عملکرد  درب  راه حل بهینه ای برای بیمارستان ها و کارخانه های تولید مواد غذایی است. که در آنها بهداشت بسیار ضروری است. این درب ها با عملکرد هوا محکم همچنین می تواند با افزایش فشار هوای اتاق ، که برای اتاق های عمل و سایر محیط های کنترل شده مناسب است . از ورود گرد و غبار و خاک جلوگیری کند.

source:

https://nabco.nabtesco.com/en/automatic-door/benefit/

امتیاز ما

مقالات اخیر

فهرست
مشاوره با کارشناسان ما