شیشه بالکنی

درب شیشه ای بالکنی از محصولات درب اتوماتیک دورال در

شیشه های بالکنی جهت پوشش فضای تراس استفاده می‌‌شود. این شیشه ها از ورود گرد و غبار به داخل بالکن جلوگیری می‌کند و از منزل در برابر آلودگی هوا، باکتری و خاک موجود در محیط بیرون محافظت می‌نماید و همچنین از ورود آلودگی صوتی به داخل جلوگیری نموده و صداهای مزاحم را به شدت کاهش می‌دهد. همچنین نصب این شیشه ها باعث می‌گردد تا با افزایش متراژ بالکن به محیط داخلی متراژ منزل افزایش یابد.

 در آپارتمان‌هایی که با کمبود نور مواجه هستند می‌توان از این شیشه های زیبا استفاده کرد زیرا استفاده از آنها علاوه بر اینکه به خانه جلوه زیبا تری می‌دهد باعث می شود تا نور خورشید بهتر به درون خانه وارد شود و فضا را روشن گرداند.

ویژگی‌های شیشه‌های بالکنی و مشخصات آن‌ها

در میان مدل‌های مختلف شیشه یک سری از شیشه‌ها هم وجود دارند  که شیشه‌ های بالکنی نام داشته و اغلب برای پوشش و ساخت ظاهری زیبا برای تراس‌ها به کار می‌روند.

همان طور که می‌دانید امروزه با توسعه فناوری و ساخت انواع مدل شیشه‌ها در کارخانه‌ها، زیبایی و جلوه خانه‌ها و به ویژه اماکن تجاری و تفریحی افزایش پیدا کرده است. که این می‌تواند برای بشر یک پیشرفت به شمار برود.

به طور کلی وجود این مدل از درب شیشه ای بالکن سبب می‌شود. که ذرات آلوده از جمله گرد و غبار‌ها و یا حتی باکتری‌ها وارد آپارتمان نشده و از این جهت نوعی سد ایمن برای آپارتمان محسوب می‌شوند.

در ضمن در ساختار این شیشه‌ها نوعی مواد به کار رفته است. و به ترکیب آن اضافه شده است. که شدت صدا‌ها را هنگام عبور کاهش داده. و شما درون آپارتمان با شدت کمتری صدا‌های فضای بیرون را می‌شنوید.

ویژگی های شیشه های بالکنی

در واقع شیشه‌های بالکنی از ویژگی‌های زیادی برخوردار هستند. که یکی از آن‌ها اشغال فضای کم در زمان نصب می‌باشد. یعنی با نصب این شیشه‌ها برعکس مدل‌های مشابه به مساحت بالکن شما افزوده شده. و متراژ کلی آپارتمان  افزایش می‌یابد.

داشتن قابلیت کنترل میزان نور ورودی به درون ساختمان نیز یکی دیگر از ویژگی‌های این شیشه در کنار جنس مرغوب آن می‌باشد. به طوری که وقتی نور به آن تابیده می‌شود مقدار قابل توجهی را از خود عبور داده و یک نور ملایم را در ساختمان پخش می‌کند.

به همین منظور به دلیل داشتن ویژگی‌های فراوان، این شیشه می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها برای نصب در تراس و بالکن آپارتمان‌ها باشد. ما در مجموعه دورال در تمام تلاش خود را کرده‌ایم تا بتوانیم این شیشه‌ها را با بهترین کیفیت و حداکثر امکانات تولید کرده و در اختیار شما قرار بدهیم.

انواع مختلف شیشه ‌های بالکنی

به طور کلی اگر بخواهیم در مورد شیشه‌ های بالکنی صحبت بکنیم. باید بگوییم که این شیشه‌ها با توجه به ساختار و عملکرد‌هایی که دارند. در دو دسته و به دو نوع ریلی و بدون قاب تقسیم بندی می‌شوند. و شیشه به کار برده شده شیشه سکوریت است که می توان از شیشه سکوریت اتوماتیک نیز استفاده کرد.

هر یک از این شیشه‌ها برای کاربرد خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای مثال از شیشه‌های ریلی جهت پوشاندن تراس استفاده می‌شود. که با توجه به ساختار خود قابل جمع شدن می‌باشند. این ویژگی باعث شده است تا بتوان آن را پس از جمع کردن به راحتی تمیز کرد.

همچنین شیشه‌ های ریلی در فصل‌های مختلف سال می‌توانند نقش نوعی عایق را هم ایفا کرده. و از ورود هوای سرد و گرم به درون خانه جلوگیری نمایند. ن

نصب شیشه‌ های ریلی به شکل روکار انجام می‌شود. و به همین خاطر هنگام نصب آن نیاز به تخریب دیوار و فضای بالکن نیست و در هر زمان که بخواهید می‌توانید برای نصب آن‌ها اقدام کنید.

شیشه‌ های بدون قاب یکی دیگر از شیشه‌های بالکنی هستند. که همانند شیشه‌های ریلی و شیشه سکوریت اتوماتیک به شکل روکار نصب شده. و دردسری برای نصب آن‌ها وجود ندارد.

شیشه‌ های بدون قاب از ضخامتی حدود ۸ تا ۱۰ میلی متر برخوردار هستند. و به همین دلیل می توانند یک دید وسیع را به شما بدهند. در واقع شیشه‌ های بدون قاب برای نصب به اتصالات ایستاده و عمودی نیاز ندارند. و سطح میان تمامی دیوار‌ها را به طور کامل می‌پوشانند.

البته در مکان‌هایی که فاصله زیاد باشد. باید برای نصب این شیشه‌ها از اتصالات یا نگهدارنده عمودی استفاده کنید.

همچنین این شیشه‌ها از انعطاف خوبی برخوردار هستند. و با توجه به جنسی که دارند به راحتی می‌توان آن‌ها را تمیز کرد. به همین منظور یکی از بهترین گزینه‌ها برای استفاده در بالکن می‌باشند.

رنگ‌های مورد استفاده برای شیشه ‌های بالکنی

شیشه‌هایی که برای نصب در بالکن‌ها تولید می‌شوند از رنگ‌های مختلفی برخوردار هستند. ولی اغلب آن‌ها کاملا شفاف می‌باشند. در برخی از موارد شیشه‌هایی را در بالکن‌ها مشاهده می‌کنید که سبز رنگ هستند.

این شیشه‌ها به نوعی دارای استحکام بیشتری نسبت به سایر شیشه‌های دیگر هستند. زیرا در زمان ساخت، به ساختار آن‌ها آهن اضافه شده است. و سبز بودن آن‌ها هم به دلیل وجود آهن در ساختارشان می‌باشد.

یکی دیگر از رنگ‌های پر طرفدار در میان مشتریان رنگ‌های تیره می‌باشند. زیرا شیشه‌های تیره برای حفظ حریم خصوصی بسیار مناسب بوده و باعث می‌شوند. که هم ساختمان جلوه زیبایی داشته باشد و هم داخل آپارتمان قابل دیدن نباشد.

به همین خاطر شیشه ‌های بالکنی با رنگ تیره یکی از بهترین گزینه‌ها برای ساختمان‌های مسکونی می‌باشند. در حالت کلی شما می‌توانید متناسب با نوع ساختمان خود از یک رنگ دلخواه استفاده کنید.

نکات ایمنی لازم برای انتخاب، خرید و نصب شیشه‌های بالکنی

همان طور که در بالا اشاره کردیم شیشه ‌های بالکنی در طرح و رنگ‌های متنوعی تولید و وارد بازار می‌شوند. تنوع بالا در رنگ و طرح این شیشه‌ها به نوعی کار مشتریان را برای انتخاب مدل دلخواه خود سخت کرده است.

برای انتخاب مناسب ترین شیشه باید سعی کنید. تمام جوانب را اعم از جنس، رنگ، طرح و … را در نظر بگیرید. و سپس با توجه به بودجه خود برای خرید اقدام کنید. یکی دیگر از مهم ترین عواملی که می‌تواند در خرید شما تاثیر زیادی داشته باشد. قیمت شیشه مورد نظر می‌باشد.

به همین سبب در مجموعه درب اتوماتیک دورال در تمام تلاش خود را کرده‌ایم. تا بتوانیم این شیشه‌ها را با بهترین کیفیت و کمترین قیمت در اختیار شما قرار بدهیم.

شما پس از خرید شیشه‌ مورد نظر باید آن را در فضای مورد نظر نصب کنید. نصب این شیشه‌ها کار سختی نیست ولی تخصص خاص خود را می‌خواهد. به همین منظور استفاده از افراد متخصص در این زمینه می تواند به شما کمک کند. تا شیشه خود را به طور ایمن و مطمئن نصب کنید. و از وجود آن لذت ببرید.

ما در مجموعه دورال در به شما در نصب این شیشه‌ها کمک خواهیم کرد. و فقط کافی است تا با تماس گرفته و با مشاوران ما در این زمینه گفتگو‌هایی را داشته باشید.

همچنین می‌توانید قیمت دقیق این شیشه‌ها را هم از طریق تماس تلفنی از مشاوران ما پرسیده و سپس محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید.

امتیاز ما
شیشه های سکوریتی
درب اتوماتیک تلسکوپی
فهرست
مشاوره با کارشناسان ما