درب های اتوماتیک یک قطعه اساسی

درب های اتوماتیک یک قطعه اساسی برای جذب مشتری و افزایش سود شرکت است!

درب های اتوماتیک ورودی مغازه ها و مراکز تجاری اولین تماس با مصرف کنندگان است .و بنابراین ، باید یک قطعه اساسی برای جذب مشتری و افزایش سود شرکت باشد.

به همین دلیل است که سرمایه گذاری روی گزینه با کیفیت بالا و طراحی شخصی باید در اولویت قرار داشته باشد. درب های اتوماتیک یک قطعه اساسی و گزینه ای هوشمندانه و سودآور برای انواع مغازه ها و فضاهای تجاری است. آنها تصویر برند را ایجاد می کنند. و بدون دستی برای باز کردن درب ، به آنها گذرگاه راحت می دهند.

علاوه بر مؤلفه زیبایی شناسی ، درهای اتوماتیک یک ترانزیت سیال ، مطمئن و ایمن را تسهیل می کنند و ایمنی افراد را بهبود می بخشند. فراموش نکنید که در مقایسه با درهای محوری ، درهای کشویی اتوماتیک باعث افزایش راندمان انرژی تأسیسات می شوند. زیرا به حفظ دمای داخلی کمک می کنند و هزینه حفظ دمای پایدار و تهویه مطبوع را کاهش می دهند.

از طرف دیگر ، محدوده Circular System از درب های کشویی خمیده تشکیل شده. و دارای دهانه مرکزی است که می تواند بصورت بصورت جداگانه یا در حالت بادگیر نصب شود. همراه با ظاهری که این نوع راه حل ها به ارمغان می آورد.

شاید کمتر کسی فکرش را می کرد که روزی درب های چوبی و آهنی از رده خارج شوند .و جای خود را به درب شیشه ای بدهند . ولی امروزه به هر جا که نگاه می کنید انواع مختلفی از این مدل از درب ها را می بینید. درب ادارات ، مغازه ها ، رستوران ها ، بانک ها و … ، جنسی از شیشه را برگزیده اند .

به زبانی دیگر اگر بخواهیم درب اتوماتیک شیشه ای را تعریف کنیم ، می توانیم بگوییم:

به درب هایی اتوماتیک شیشه ای گفته می شود که، توسط حسگر و چشمی بالای درب باز و بسته می‌شود . این مدل درب اتوماتیک برای اماکن پرتردد کاربرد دارد . به عنوان مثال درب تلسکوپی .

امتیاز ما

مقالات اخیر

فهرست
مشاوره با کارشناسان ما