درب منحنی اتوماتیک:

اگر ظاهر گرد و زیبا را دوست دارید اما به فضای محدود در ورودی نیاز دارید ، درهای منحنی اتوماتیک  Circleslide راه حلی مناسب برای ورودی شماست.

توان بیشتر با درب کشویی منحنی
Circleslide از دو مجموعه درب کشویی خمیده تشکیل شده است و با ظرفیت بالا و سهولت عبور از درب های کشویی ، زیبایی ظاهری را ارائه می دهد. Circleslide به لطف شکل خمیده خود ، گشودگی گلو کمی گسترده تر از درهای کشویی معمولی با همان عرض نصب دارد که حتی در ورودی های کوچکتر امکان کارآمدتر را فراهم می کند.

Circleslide مانند همه درهای گردان ، در رنگهای متنوعی وجود دارد و از این رو می تواند سفارشی شود تا از نظر ظاهری و ساختمان شما کاملاً مناسب باشد. فناوری یادگیری خود گنجانیده شده در مکانیزم درب کشویی منحنی ، حرکت بسیار آرام و روان را تضمین می کند.

درب منحنی اتوماتیک-ترجمه متن در آدرس زیر:

https://www.boonedam.com/product/curved-sliding-door/circleslide

درهای کشویی گرد برای برنامه های کاربردی ساختمان طراحی شده اند. اما ممکن است  که در یک فضایی که منطقه ورودی آن محدود است ، دسترسی غیرفعال باشد. درهای کشویی منحنی اتوماتیک  یک راه حل برای این ورودی ها است که این نیاز را برآورده می کند. بنابراین ، لزوم تهیه درب عبور جداگانه در كنار یك درب سنتی گردان را نفی نمی كند.

درب کشویی منحنی شامل دو مجموعه از دو درب کشویی دایره ای  و طراحی  زیبایی است که ارائه می دهد. علاوه بر این عده ایی به دلیل  ظرفیت بالا و سهولت عبور از درب های کشویی سنتی استفاده می کنند.

حتما بخوانید!  درب های اتوماتیک در خانه های مسکونی

ظاهر درب منحنی نسبت به یک مجموعه درب اتوماتیک کشویی  ، شکاف کمی و وسیع تری را ارائه می دهد. با این وجود این در همان مقدار عرض نصب  می شود و زمینه ای برای توان بیشتر مردم فراهم می کند.

درهای کشویی منحنی همچنین می توانند در طرح های نیم دایره تنظیم شوند. این می تواند به صورت جداگانه یا بهم پیوسته بین سایر پانل های دیواری خمیده و درهای کشویی خمیده باشد.

یک بخاری داخلی اختیاری می تواند مرتباً در سقف محفظه درب نصب شود.

ظرافت زیبا و زیبایی
با فرمت مقعر یا محدب نصب شده است. این درب کشویی خمیده ورودی چشمگیر و جذاب را با نیازهای بیشتر سبک های معماری ایجاد می کند.

انتخاب اتمام اجازه می دهد تا آن را با محیط اطراف یا دیوار پرده مطابقت دهد و ثابت کند که یک  ورودی باید زیبا به نظر برسد.

کنترل هوشمند
مجهز به سیستم کنترل اصلی سوئیسی (MCS) و سیستم های اختصاصی درایو و سنسور آن است. کاملاً مطابق با استانداردهای EN 16005 است. البته یک عملکرد اتوماتیک توقف برای جلوگیری از آسیب دیدگی و ضربه عابر پیاده و اشیاء.

کنترل پنل به صورت دو طرفه با MCS ارتباط برقرار می کند و از کنترل پنل می توانید حالت عملیاتی را انتخاب کنید ، توقف اضطراری را تنظیم کنید یا پارامترهای عملیاتی را تغییر دهید.

مهر بی نظیر
تکنیک منحصر به فرد تعادل ایستا یک درب مهر و موم شده مقاوم در برابر گرد و غبار و ضد برس را در درب کشویی منحنی ایجاد می کند.

حتما بخوانید!  مکانیزم درب اتوماتیک

ابزار ایمنی
مانند همه درهای اتوماتیک ما ، این درب کشویی خمیده نیز طراحی شده ، آزمایش و ساخته شده است تا تمامی استانداردهای ایمنی و مقررات فعلی را رعایت کند.

بسته باتری اختیاری و واحد اضطراری با عملکرد مانیتورینگ ولتاژ ، شارژ خودکار و سوئیچینگ خود ، می توانند از عملکرد عادی درب ظرف 30 دقیقه پس از قطع برق اطمینان حاصل کنند.

علاوه بر این ، یک سیستم قفل کردن الکترو مکانیکی برای امنیت شبانه نیز قابل نصب است.

https://www.ea-group.co.uk/products/revolving-doors/automatic-doors/automatic-sliding-doors/curved-sliding-doors/

 

, , , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
مشاوره با کارشناسان ما