Warning: Use of undefined constant EDD_PLUGIN_FILE - assumed 'EDD_PLUGIN_FILE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/dooral/domains/dooraldoor.ir/public_html/wp-content/plugins/font-uploader/font-uploader.php on line 59
درب شیشه‌ای حمام و نکات کاربردی و مهم درباره آن | درب اتوماتیک-درب اتوماتیک شیشه ای
درب شیشه ای حمام

درب شیشه‌ای حمام و نکات کاربردی و مهم درباره آن

درب شیشه ای

درب شیشه‌ای حمام تحت عنوان کالایی لوکس و لاکچری به فروش می‌رسد

درب شیشه‌ای حمام یکی از کالاهای لوکس و مدرن می‌باشد. امروزه افراد در تلاشند تا محیط زندگی خود را زیبا کرده و از کالاهای لاکچری استفاده ‌کنند. این محصول در دنیای مدرن بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع از درب‌ها دارای 2 مدل متفاوت می‌باشند که عبارتند از: صاف و گرد. همچنین روش‌های اجرای آن نیز متفاوت خواهد بود. می‌توان این کالا را مربع، مستطیل یا زاویه دار (135 درجه) اجرا کرد.

درب شیشه‌ای به فضای حمام جلوه‌ای لوکس، لاکچری و زیبا می‌بخشد.
درب شیشه‌ای به فضای حمام جلوه‌ای لوکس، لاکچری و زیبا می‌بخشد.

 

نکات مهم در زمان سفارش و خرید درب شیشه‌ای حمام

در هنگام خرید این نوع از درب، ابتدا باید ابعاد ورودی حمام منزل خود را اندازه‌گیری نمائید، دقت کنید که جنس یراق و اتصالات درب از نوع ضد آب باشد. از مراکز و فروشگاه‌های معتبر این محصول را خریداری نمائید تا از جنس کالای خود اطمینان حاصل نمائید. حتماً باید جنس شیشه درب خریداری شده از نوع شیشه سکوریت باشد. در حین نصب، روش اجرا مد نظر خود را به فرد نصب کننده اعلام نمائید، مانند این که قصد دارید درب شیشه‌ای حمام شما، به صورت (کشویی، لولایی، ریلی) باز و بسته شود.

وان شیشه‌ای باید بر روی زمین قرار داشته باشد.
وان شیشه‌ای باید بر روی زمین قرار داشته باشد.

وان شیشه‌ای اتاق خواب با خاصیت ضد ضربه، نیاز امروزه خانه‌های لاکچری

اگر خانه‌ای لوکس و لاکچری داشته یا قصد دارید داخل منزل و اتاق خواب خود را به شکل خانه‌های مدرن در بیاورید، از نصب وان شیشه‌‌ای غافل نشوید. این محصول مانند از شیشه سکوریت کریستال با خاصیت ضد ضربه ساخته شده است. البته اگر طول وان بیش‌تر از 160 سانتی متر باشد، برای ساخت آن از شیشه سکوریت لمینت بهره می‌برند. در هنگام نصب این محصول توجه داشته باشید که به دیوار نصب نشود چون به دیوار اتاق خواب شما آسیب می‌زند. بهترین مکان برای نصب وان شیشه‌ای در میان اتاق خواب می‌باشد. برای جدا سازی فضای تخت و وان موجود در اتاق خود می‌توانید از جدا کننده شیشه‌ای استفاده نمائید. انواع وان شیشه‌ای اتاق خواب عبارتند از:

وان شیشه‌ای اتاق خواب به شکل مستطیل

این وان نیز مانند درب شیشه‌ای حمام از 4 تکه شیشه سکوریت تشکیل شده است که توسط اتصالات و یراق آلات  فلزی به هم وصل شده‌اند. البته بعد از اتصال این قطعات به یکدیگر، جهت آب بندی وان، از چسب‌های مخصوص استفاده می‌کنند.

 وان شیشه‌ای اتاق خواب به شکل خمیده

این نوع وان از 4 تکه شیشه سکوریت خمیده ساخته شده است. توجه کنید که برای نصب آن نیاز به هیچ وسیله‌ای نیست زیرا وان شیشه‌ای خمیده به صورت یک تکه ساخته شده و نیاز به اتصالات نیز ندارد به همین دلیل این وان به صورت آماده نصب تنها در محل مد نظر قرار می‌گیرد.

شیشه دور دوشی، مانع از ورود آب حمام به اتاق خواب می‌شود.
شیشه دور دوشی، مانع از ورود آب حمام به اتاق خواب می‌شود.

موارد تاثیر گذار بر قیمت درب شیشه ای دور دوشی حمام

عوامل اثر گذار در تعیین قیمت شیشه دور دوشی عبارتند از:

طرح شیشه، رنگ، شفافیت یا مات بودن، در تعیین قیمت شیشه دور دوشی تاثیر به سزایی دارند.

ابعاد و اندازه شیشه، که متناسب با محیط قرار گیری آن محاسبه می‌شود.

درب شیشه‌ای حمام نیز مانند شیشه دور دوشی، باید خاصیت‌هایی از قبیل: استحکام، مقاومت، ضخامت و ضد ضربه بودن شیشه را دارا باشد.

نکات مهمی که باید راجع به شیشه کابین دوش بدانید

کابین دوش متشکل از دو یا 3 قطعه شیشه است که با استفاده از اتصالات به یک دیگر متصل شده‌اند. در هنگام سفارش و نصب کابین دوش باید به موارد زیر توجه داشته باشید:

در هنگام نصب کابین دوش لازم است که به ضد آب بودن جنس قطعات فلزی به کار رفته در آن توجه کنید. شیشه مناسب جهت ساخت کابین دوش سکوریت، لمینت و سند بلاست (کدر و مات) می‌باشد. زیرا این موارد مقاوم بوده و آسیبی به آن‌ها وارد نخواهد شد.

ابعاد کابین دوش شیشه‌ای چه مقدار می‌باشد؟

جهت خرید و نصب کابین دوش شیشه‌ای و درب شیشه‎‌ای حمام ابتدا باید ابعاد دقیق محل قرار گیری آن را اندازه گیری نمائید. تا متناسب با فضای خود، از انواع کابین استفاده کنید. اشکال و ابعاد کابین دوش شیشه‌ای عبارتند از: مربع مستطیل با زاویه‌ای حدود 135 درجه، کابین گرد یا نیمه گرد با قطر حدوداً 100 سانتی متر و کابین دوش صاف با عمق تقریباً 90 سانتی متر.

امتیاز ما

مقالات اخیر

فهرست
مشاوره با کارشناسان ما