درب اتوماتیک و لزوم استفاده از آنها با آمدن ویروس کرونا

درب اتوماتیک
درب اتوماتیک و لزوم استفاده از آنها با آمدن ویروس کرونا

دربهای اتوماتیک یک ویژگی مشترک در خانه و محل کار است. اعتماد ما به آنها غالباً دست کم گرفته می شود . اما با توجه به ویروس کرونا (COVID_19) ما را به لزوم بهداشتی تر بودن هشدار می دهد .و باعث می شود از لمس سطحی با دستان خودداری کنیم. به همین دلیل درب های اتوماتیک از اهمیت بیشتری برخوردارند.در این مقاله با درب اتوماتیک و لزوم استفاده از آن آشنا می شوید.

بسیاری از افراد دربهای اتوماتیک را در خانه و محل کار خود نصب می کنند. تا مجبور نباشند وسیله نقلیه خود را ترک کنند و درب  را به صورت دستی باز کنند. در حالی که نصب درب خودکار فاکتور مهمی در متوقف کردن شیوع ویروس ها و میکروب ها به فاکتور مهمی تبدیل شده است. نمی توانیم دلیل مهم دیگر  که همان راحتی است را فراموش کنیم.

راحتی داشتن درب اتوماتیک باعث می شود که شما آن را در محل خود داشته باشید. درب های اتوماتیک امروزه یک ویژگی مشترک در خانه ها هستند. و دلیل این امر فراهم آوردن راحتی و امنیت است. داشتن درب خودکار پارکینگ به معنای آن است. که شما در برابر آب و هوا محافظت می شوید و مجبور نیستید با درهای دست و پا گیر و سخت کار کنید. که باز و بسته شدن آنها سنگین است. آنها همچنین با فشار دادن یک دکمه امنیت بسته و قفل می شوند.

درهای اتوماتیک نیز در منازل افراد دارای مشکل تحرک نصب شده است.

راحتی سیستم بدون دکمه یا یک دکمه لمسی به افرادی که دارای مشکل حرکتی هستند اجازه می دهد تا آزادتر و ایمن تر در خانه خود حرکت کنند. درهای ورودی اتوماتیک ، درهای داخلی و درهای کشویی در منازل می توانند اتوماتیک نصب شوند. امروزه با درب خودکار ، درب پارکینگ و سیستم های اتوماسیون منازل می توان سیم کشی کرد. که تقریباً بدون دست باشد. این امر همچنین در مورد دفاتر و مشاغل صحیح که ورود و حرکت خود را برای مشتریان و کارمندان راحت تر می کنند صادق است.

در حالی که راحتی اغلب مهمترین عامل در  نصب اتوماتیک درب ها برای خانه و محل کار است ، حفاظت و ایمنی مشتریان و کارکنان از باکتری ها و ویروس ها از اهمیت بیشتری برخوردار می شود.

درب اتوماتیک و لزوم استفاده از آن در مکانهایی مانند مراکز پزشکی امری ضروریست . اگرچه در گذشته ممکن بود درهای دستی داشته باشند. اکنون این منطقه به عنوان یک منطقه پر خطر برای گسترش باکتری ها و ویروس ها در نظر گرفته شده است . بنابراین نیاز است بسیاری از مراکز پزشکی  برای ورود خروج از درب خودکار استفاده کنند.

این امر همچنین خروج و ورود ایمن افراد با مشکلات تحرک را تضمین می کند. این مسئله در مورد حمام های عمومی نیز صادق است. درهای توالت اتوماتیک همچنین توسط مشاغل نه تنها برای افراد دارای معلولیت بلکه برای جامعه وسیع مورد توجه قرار می گیرد.

راحتی و ایمنی ملاحظات اساسی در تصمیم گیری برای نصب درب و درب های اتوماتیک در خانه یا محل کار شما است.

درب اتوماتیک و لزوم استفاده – منبع: ترجمه شده متن در لینک زیر

https://www.actionautodoor.com.au/news/

امتیاز ما
, ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
مشاوره با کارشناسان ما