دربهای کشویی چگونه باعث مدرن شدن خانه می شود؟

دربهای کشویی و مدرن کردن خانه:

بسیاری از مردم تمایل دارند در خانه ایی زندگی کنند که کمی مدرن است و یا مدرن به نظر می رسد. خصوصاً اگر خانه ای باشد که در اواخر دهه 1960 و 70 ساخته شده است . دستیابی در طراحی های جدید با توجه به فضا می تواند بسیار دشوار باشد ،مگر اینکه بتوانید دیوارها رابکوبید و دوباره از نو بسازید. به غیر از این ، با تغییرات کوچک نیز می توان باعث شود که خانه دلباز شود و احساس راحتی کنید بدون آنکه هزینه ی زیادی را پرداخت کنید.در این مقاله با انواع جنس دربهای کشویی آشنا می شوید:

دربهای کشویی اتوماتیک راحت هستند و راهی عالی برای بهبود عملکرد و زیبایی درب ورودی شما هستند.

بسیاری از مشتریان همچنین با لغزنده بسیار امن تر هستند زیرا مجهز به سنسورهای پرتو ایمنی و همچنین سنسورهای تشخیص حرکت دوگانه برای جلوگیری از آسیب دیدگی های پیش بینی نشده ناشی از سو mis استفاده از درها هستند.

با نصب دربهای کشویی ایمن خود و خانواده خود را ایمن نگه دارید

برای جلوگیری از سرقت و حمله به منازل ، قفل درب با کیفیتی لازم است.

درب کشویی اتوماتیک همچنین دارای گزینه های مختلفی هستند که اکثر مردم از آنها آگاه نیستند. می توان آنها را روی حالت یک طرفه تنظیم کرد ، حالت باز را کاهش داد ، و  به راحتی با قفل های برقی و سیستم های کارت خوان ادغام شد. آنها می توانند در نوعهای شیشه ، آلومینیوم یا فولاد عرضه شوند و دارای درجه حرارت هستند.

انواع درب ورودی

تولیدکنندگان درب طیف گسترده ای از درب ها را از مواد مختلف ارائه می دهند. در اینجا انواع مواد درب را باید در نظر گرفت.

بهره وری انرژی در دربهای کشوی

دربهای استیل و فایبرگلاس معمولاً از عایق بندی بیشتری نسبت به دربهای چوبی برخوردار هستند. مدل هایی که دارای انرژی Energy Star هستند باید به طور مستقل آزمایش و گواهی شوند و غالباً دارای قاب های تنگ تر ، هسته های کم مصرف و همچنین برای مدل های دارای شیشه ، شیشه های عایق دو صفحه یا سه صفحه برای کاهش انتقال حرارت هستند. اطلاعات بیشتر را می توانید در وب سایت EnergyStar فدرال EPA بیابید. اما ممکن است آنقدر که فکر می کنید پس انداز نکنید ، زیرا درها قسمت کوچکی از سطح یک خانه هستند و به طور معمول اجازه نمی دهند مقدار قابل توجهی از هوای گرم خارج شود. علاوه بر این ، گرما از طریق نشت هوا در اطراف از بین می رود ، نه از طریق درب.

نصب و راه اندازی دربهای کشویی

درب های ورودی به سیستم درب نیز معروف هستند زیرا از قبل در یک قاب آویزان می شوند و اغلب برای یک دستگیره و دنده از پیش سوراخ می شوند. مگر اینکه درب جایگزین بخشی از پروژه بازسازی بزرگتر باشد ، ممکن است بخواهید درب جدید همان اندازه درب قبلی باشد. انتخاب درب بزرگتر یا افزودن چراغ های فرعی به معنای انجام مجدد قاب درب در اطراف در است – شغلی که بهتر است به یک پیمانکار سپرده شود. مراکز خانگی معمولاً خدمات نصب یا ارجاع را ارائه می دهند. مگر اینکه یک نجار ماهر باشید ، ممکن است بخواهید یک حرفه ای را برای نصب درهای یک اندازه استخدام کنید.

خود و خانواده خود را ایمن نگه دارید

برای جلوگیری از سرقت و حمله به منازل ، قفل درب با کیفیتی لازم است. بسیاری از کلاهبرداران برای ورود به در ضربه می زنند. اما درب شما اگر توخالی نباشد ، خود درب نیست که اجازه ورود سارقین را می دهد. آزمایشات ما با یک قوچ کوبنده تفاوت کمی در مقاومت در بین مواد درب نشان داده است. سرانجام همه از کار افتادند ، زیرا جیب در نزدیکی صفحه ضربه قفل شکافته شد ، اگرچه همچنین متوجه شدیم که قفل های تقویت شده و صفحات ضربه می توانند مقاومت ضربه ای درب را بسیار افزایش دهند.

برخی دیگر از روش های تقویت درب خارجی: از قفل با ماسوره 1 اینچ و ضربه جعبه فلزی تقویت شده استفاده کنید. از پیچ های نصب شده به طول 3 اینچ استفاده کنید تا آنها در قاب فراتر از درب درب قرار بگیرند. و از دری که از گاراژ به داخل خانه شما می رود غافل نشوید.

انواع درهای ورودی

تولیدکنندگان عمده درب اتوماتیک مانند ماسونیت ، Peachtree و Pella طیف گسترده ای از درب ها را از مواد مختلف ارائه می دهند. در اینجا انواع مواد درب را باید در نظر گرفت.

دربهای کشویی فایبرگلاس

یک انتخاب عملی برای اکثر مردم. این درب ها با یک سطح صاف یا به طور معمول ، یک بافت برجسته دانه چوب در دسترس هستند. درمان لبه در بعضی باعث می شود آنها بیشتر شبیه چوب واقعی باشند.
جوانب مثبت: درب های فایبرگلاس بهتر از استیل در برابر سایش مقاومت می کنند. می توان آنها را رنگ آمیزی یا لک کرد ، دارای قیمت متوسط ​​و مقاوم در برابر فرورفتگی هستند و به نگهداری کمی نیاز دارند.
موارد منفی: در اثر ضربه شدید ممکن است ترک بخورند.

دربهای کشویی فولاد

این نوع درب حدود نیمی از بازار را تشکیل می دهد.
جوانب مثبت: آنها نسبتاً ارزان هستند و می توانند امنیت و مقاومت در برابر درب های فایبرگلاس و چوبی بسیار گران را ارائه دهند. درهای فولادی نیاز به تعمیر و نگهداری کمی دارند – مگر اینکه فرورفتگی بخشی از سناریوی خانه شما باشد. آنها کم مصرف هستند ، اگرچه افزودن صفحات شیشه ای باعث کاهش ارزش عایق آنها می شود.
نکات منفی: درهای فولادی در آزمون سو abuse استفاده و در آزمایشگاه معادل باران سیل آسا ، بادهای شدید و یک دهه فرسودگی در برابر آب و هوا و همچنین درهای فایبرگلاس و چوب مقاومت نکردند. و گرچه معمولاً از میزان نگهداری کمی برخوردار هستند ، اما رفع فرورفتگی سخت است و اگر به موقع رنگ آمیزی نشود ، ممکن است خراشیده شود.

دربهای کشویی چوب

ظاهری عالی که سایر مواد سعی در تقلید دارند را فراهم می کند.
جوانب مثبت: درب های چوب جامد در آزمایشات بهترین مقاومت در برابر سایش را داشتند. همچنین کمترین احتمال فرسایش دارند و خراش ها به راحتی ترمیم می شوند.
منفی: درب های چوبی نسبتاً گران باقی می مانند. و برای بهتر جلوه دادن به نقاشی یا لاک زدن منظم نیاز دارند.

یک راه از راهها برای استفاده  از فضا و دستیابی به دکوراسیون زیبا در خانه ، استفاده از دربهای کشویی است.اما باید توجه داشته باسد علاوه بر زیبایی نوع درب به ایمنی و نکات و منفی انواع درب که در بالا ذکر شد توجه لازم را داشته باشید.
دربهای کشویی می توانند از فضای شما با مهارت بیشتری استفاده کنند (به دلیل شیوه باز و بسته شدن آنها).

برای اطلاع از مدلهای درب خودکار شیشه ای و کاربردهای آن راهنمای خرید درب اتوماتیک شیشه ای را مطالعه بفرمایید.

منبع: https://mydecorative.com/updating-your-home-for-a-modern-look-usage-of-sliding-doors/

امتیاز ما
, , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
مشاوره با کارشناسان ما