درب‌های اتوماتیک علاوه بر ایجاد زیبایی در ورودی‌ها، کارکردهایی مثل نوردهی طبیعی و حفظ دمای محیط دارند

انواع سیستم‌های درب اتوماتیک، درب های زیبا و مطمئن

درب اتوماتیک
درب‌هایی زیبا و مطمئن در ورودی ساختمان شما

برای شناختن انواع سیستم‌های درب اتوماتیک این مطلب را تا انتها بخوانید.

درب‌های اتوماتیک با قاب‌های جذاب و استیل‌های براق، طراحی بی نظیری برای تکمیل ورودی‌های ساختمان‌های شیک هستند. این درها برای اماکنی که رفت‌وآمد زیادی دارند، عملکرد فوق‌العاده‌ای دارند. ویژگی دیگر این درها این است که مانع از ورود نور ایده‌آل به درون ساختمان نمی‌شوند، و منظره زیبایی را از درون ساختمان فراهم می‌کنند.

انواع درب‌های اتوماتیک

درب‌های اتوماتیک کشویی:

درب‌های کشویی اتوماتیک متداول‌ترین نوع درهای اتوماتیک هستند. این درها برای ترددهای یک‌طرفه یا دوطرفه تنظیم می‌شوند. این درها در سه نوع درهای تک بخش، دوبخشی و تلسکوپی عرضه می‌شوند.

درب‌های اتوماتیک منحنی:

این درها جهت‌دار بوده و برای عبور باریک از سمت داخل یا خارج استفاده می‌شوند. این درها در دو نوع یک‌طرفه و دوطرفه عرضه می‌شوند.

درب‌های اتوماتیک تاشو:

اگر برای نصب در فضای کافی وجود نداشته باشد، معمولاً از درهای تاشو استفاده می‌شود. این درها معمولاً به‌صورت تاشو از دو طرف ساخته می‌شوند.

درب‌های اتوماتیک چرخان:

این درها در جایی استفاده دارند که می‌خواهند به افراد زیادی به‌صورت هم‌زمان اجازه ورود خروج به ساختمان داده شود، ضمن اینکه از ورود سرما و گرما به داخل ساختمان جلوگیری شود.

بعد از آشنایی با انواع سیستم‌های درب اتوماتیک در ادامه با تولیدی درب اتوماتیک آشنا می‌شویم.

نوع درب اتوماتیک بر مبنای مقدار استفاده و مکان موردنظر برای نصب آن تعیین می‌شود

نوع درب اتوماتیک بر مبنای مقدار استفاده و مکان موردنظر برای نصب آن تعیین می‌شود

تولیدی درب اتوماتیک

 تولیدی‌های درب اتوماتیک به‌صورت کلی به دو دسته خط‌های تولید تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تقسیم می‌شوند.

به‌صورت کلی اگر تولیدی درب اتوماتیک کوچک باشد از روش خط تولید نیمه اتوماتیک برای تولید درب استفاده می‌شود، ولی اگر کارخانه‌ای با تولید محصولات زیاد و متنوع باشد، از خط تولید تمام اتوماتیک بهره گرفته می‌شود.

خط تولید اتوماتیک برای تولید در حجم بالا کاربرد دارد. پایین آمدن هزینه تولید در این خطوط سبب می‌شود که هزینه کمتری به مشتری تحمیل شود. علاوه بر این مونتاژ قطعات در کنار هم و در یک خط تولید اتوماتیک سبب تطابق بیشتر این اجزاء با یکدیگر می‌شود. همچنین این خطوط تولید، سبب کوتاه شدن زمان تولید می‌شوند.

در برخی از تولیدی‌های درب اتوماتیک امکان طراحی سفارشی برای مشتریان فراهم شده است. این تولیدی‌ها معمولاً یک واحد طراحی سفارش دارند که مطابق سلیقه مشتری دست به طراحی‌های خلاقانه و زیبا می‌زنند.

بعد از آشنایی با انواع سیستم‌های درب اتوماتیک و انواع تولیدی‌های درب اتوماتی خوب است با مسئله مهم قیمت درب اتوماتیک و نحوه قیمت‌گذاری و محاسبه قیمت انواع درب اتوماتیک آشنا شویم.

درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای در تولیدی‌های تمام اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک ساخته می‌شوند

درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای در تولیدی‌های تمام اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک ساخته می‌شوند

قیمت درب اتوماتیک

درب‌های اتوماتیک کاربردهای فراوانی دارند و در اماکن متفاوتی مثل فرودگاه‌ها، بیمارستان‌ها، فروشگاه‌ها، بیمارستان‌ها، هتل‌ها، ادارات و اماکن عمومی بزرگ، بانک‌ها و … مورداستفاده قرار می‌گیرند.

عوامل متعددی در انتخاب نوع درب اتوماتیکی که باید نصب شود، و کیفیت قطعات موردنیاز، تأثیرگذار است، عواملی مثل

  • تعداد تردد روزانه در محل نصب درب اتوماتیک
  • نوع کاربردی که درب قرار است داشته باشد، مثلاً فضای بیمارستانی، فروشگاهی، بانکی، اداری و …
  • موتور (گیربکسی) که برای نصب بر روی درب اتوماتیک انتخاب می‌شود.
  • و در نهایت میزان بودجه‌ای که برای این درب در نظر گرفته شده است

با در نظر گرفتن عوامل ذکر شده، می‌توان نوع درب اتوماتیک شیشه‌ای که مناسب مکان موردنظر است را انتخاب کرد و بعد از انتخاب نوع (کشویی یک‌طرفه یا دوطرفه، تلسکوپی، منحنی، چرخان یا تاشو)، قطعات مناسب را برای انواع سیستم‌های درب اتوماتیک انتخاب کرد.

عامل بعدی دیگری که تأثیر مهمی در قیمت درب اتوماتیک دارد، انتخاب شرکتی معتبر در نصب، گارانتی و خدمات پشتیبانی از این درب اتوماتیک است.

بنابراین قیمت درب اتوماتیک بر حسب نوع درب اتوماتیکی که باید نصب شود، موتور آن، کیفیت قطعات و شرکت نصب کننده و پشتیبانی آن متفاوت خواهد بود

عوامل متعددی در قیمت درب اتوماتیک تأثیر دارند که مهم‌ترین آن‌ها کیفیت قطعاتی است که در ساخت آن به کار می‌روند

عوامل متعددی در قیمت درب اتوماتیک تأثیر دارند که مهم‌ترین آن‌ها کیفیت قطعاتی است که در ساخت آن به کار می‌روند

محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه‌ای

با ملاحظه مطالبی که پیش از آن بیان شد محاسبه قیمت را باید با در نظر گرفتن فاکتورهای زیر به انجام رساند:

  1. کیفیت قطعات مورداستفاده در ساخت درب اتوماتیک. شیشه سکوریت به کار رفته در ساخت درب باید وزن و مقاومت مناسبی داشته باشد، عملکرد چشمی باید مطابق با نیاز مکان نصب باشد، ریل یا بازوهای نصب شده بر روی در باید توانایی عملکرد مناسب در شرایط فشار را داشته باشند. سایر قطعات و حتی قطعات ریز هم از عملکرد مناسبی برخوردار باشند.
  2. اعتبار شرکت نصب کننده درب اتوماتیک و ضمانت و خدمات پس از فروشی که ارائه می‌کند.
  3. همان طور که می‌دانید انواع سیستم‌های درب اتوماتیک وجود دارد. نوع درب اتوماتیک مناسب برای مکان موردنظر از چه نوعی است. بدیهی است که قیمت ساختن و نصب درب‌های کشویی، چرخشی و تاشو متفاوت خواهد بود.
  4. موتور یا گیربکسی که قرار است استفاده شود. برای اماکن پرتردد موتورهای قوی‌تر که بتوانند تعداد باز شدن بیشتری را تحت فشار بیشتر ساپورت کنند، موردنیاز است. همچنین مارک و برند این موتور جهت اطمینان از عملکرد و گارانتی باید مورد توجه باشد.

مجموعه این عوامل در محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه‌ای تأثیر داشته و باعث بالا و پایین رفتن آن می‌شوند. در شرکت­های معتبر با در نظر گرفتن شرایط محل نصب درب اتوماتیک و همچنین طراحی و کیفیت موردنظر سفارش دهنده و مطابق با بودجه وی مشاوره لازم در این خصوص به مشتریانشان ارائه می‌کنند.

محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه‌ای به عوامل متعددی بستگی دارد

محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه‌ای به عوامل متعددی بستگی دارد

شرکت‌های معتبر تولید درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای

در حال حاضر شرکت­های معتبری در داخل کشور هستند. که با بهره گیری از تکنولوژی‌های روز دنیا و تحت لیسانس شرکت‌های معتبر و پیش روی دنیا، خدمات درخوری را در تولید انواع سیستم‌های درب اتوماتیک به مشتریان ارائه می‌کنند.

این شرکت‌ها برای ارائه آخرین فناوری‌ها و طراحی‌های زیبا مطابق با سلایق مشتری. دارای بخش‌هایی مثل مهندسی الکترونیک و مکانیک، برنامه نویسی نرم‌افزار، بخش طراحی سفارش، سالن تولید و مونتاژ، بخش ارتباط با مشتریان و خدمات پس از فروش هستند.

شناخت این شرکت‌ها و محصولات و خدماتی که ارائه می‌دهند. راهی مطمئن برای رسیدن به مقصودتان در بهره گیری از انواع درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای است.

شرکت‌های معتبر و شناخته شده درب‌های اتوماتیک خیال افراد را برای نصب و خدمات پشتیبانی آسوده می‌کنند

شرکت‌های معتبر و شناخته شده درب‌های اتوماتیک خیال افراد را برای نصب و خدمات پشتیبانی آسوده می‌کنند

امتیاز ما

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست
مشاوره با کارشناسان ما