انتخاب درب اتوماتیک مناسب

درهای اتوماتیک در تسهیلات تجاری کاملاً متداول هستند .زیرا راحتی قابل توجهی را برای افرادی که در آن کار می کنند .و از محل بازدید می کنند فراهم می کنند. با این وجود ، انتخاب درب اتوماتیک مناسب برای به دست آوردن مزایای این درها بسیار مهم است. مسئولیت گرفتن درب اتوماتیک مناسب ، کاربردی و ایمن برای هرگونه تسهیلات توسط صاحب آن ، طراح چیدمان و تهیه کننده درب به عهده دارد.

سه نوع درب تمام اتوماتیک وجود دارد که به راحتی در دسترس خواهد بود.:

انتخاب درب اتوماتیک مناسب

درب کشویی

انتخاب درب لولایی مناسب

درب لولایی

انتخاب درب تاشو مناسب

درب تاشو

جدا از این سه طرح استاندارد موجود در بازار ، برخی از تولید کنندگان بسته به نیاز کاربردی و طراحی تسهیلات نیز طرح های سفارشی ارائه می شوند. همچنین برخی از تولیدکنندگان از جمله قابلیت باز شدن درب به طور کامل در مواقع اضطراری ، ویژگی های تخصصی ارائه می دهند.

مهمترین بخش انتخاب درب اتوماتیک مناسب ، انتخاب صحیح پیمانکار محلی و توزیع کننده محلی است. توزیع کننده محلی شما باید تجربه لازم را برای درک نیازها و مشخصات شما برای محصول و پیکربندی مورد نظر داشته باشد. شما می توانید از توزیع کننده بخواهید که کد های ساختمان و استانداردهای تولید تعیین شده توسط مقامات شناخته شده رعایت شده اند. را اثبات کند.

هنگام انتخاب طرح درب های اتوماتیک ، تصمیم گیری باید براساس نوع تسهیلات ، چیدمان آن و ماهیت ترافیک مورد انتظار در محل نصب پیشنهادی باشد.

در بیشتر مواردی که این درب برای تردد دو طرفه در نظر گرفته شده است . یک درب کشویی گزینه ای ایده آل است. زیرا نیاز به فضای کمتری برای کار کردن دارد. در صورت تردد در یک طرف ، درب های گردان اتوماتیک گزینه مناسبی هستند. با این حال ، این درها نیاز به فضای بزرگ و شفاف دارند. تا بتوان مسیرهای چرخشی را به راحتی طی کنند.

با در نظر گرفتن تمام این عوامل ، می توانید در انتخاب درب اتوماتیک مناسب برای تأسیسات خود به توزیع کننده محلی خود کمک کنید. توزیع کننده محلی شما نماینده تولید کننده ای است. که برای حرکت در کدهای ساختمان و معیارهای عملی آموزش دیده است. از دانش و تجربه آنها به نفع خود استفاده کنید.

منبع:

Selecting the Right Automatic Door

امتیاز ما

مقالات اخیر

فهرست
مشاوره با کارشناسان ما